ULTIMA Uluslararası Ticaret ve Makine San. Ltd. Şti. 1992 yılında kurulmuş,kuruluşundan bu yana faaliyetlerini başarıyla ve titizlikle sürdüren bir aile şirketidir. Gelişen teknolojiyle beraber talaşlı imalat sektöründe artan sert maden uç ve kesici takım ihtiyacına karşılık ULTIMA – ARNO® Türkiye mümessilliğini almış ve bu misyonla müşterilerine uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Türkiye Genel Distribütörlü¤ünü yaptığımız Alman  “ARNO® Werkzeuge” markası ile ürün portföyünde bulunan Kesici takımlar, tornalama, frezeleme, delik delme, delik işleme ve takım tutucu işlemleriniz de size kolaylık sağlayacak Türkiye’nin en saygın ve kaliteli teknik hırdavat tedarikçilerinden biri durumundayız.

1992 yılından 2007 yılına kadar satıfllarımızı toptan 2008 itibariyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek, ihtiyaçlarınıza en sağlıklı çözümleri  bulabilmek için kendi Perakende satış ofisimizi açmış bulunmaktayız.

Kesici takımlarda sadece kullanılan kesicinin kalitesi değil, satış sonrası hizmet ve temin kolaylığı gibi faktörler büyük önem arz etmektedir.
Ultima konusunda uzman uygulama mühendisleriyle müşteri problemlerini yerinde çözmekte ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ultima, uzman kadrosuyla, müşterilerine doğru, uygun ve ekonomik ürünlerin teklifini sunar.
Ultima, hızla gelişen teknolojiye müşterilerinin ilgisini çekerek eğitimini ve bilgilendirilmesini sağlar.

Firmamızla ve ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak, bizleri daha yakından tanımak isterseniz  web adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Ultima olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi ve ödeme koşulları için lütfen bizi arayınız.

Karbür Freze
Karbür ve HSS Makina Kılavuzları
Vida Difl Açma Kater ve Uçları
Kesme / Kanal Açma Katerleri ve Uçları
Karbür ve HSS Takma Uçlu Matkapları
Hassas ve Kaba Delik Büyütme Takımları
CNC Torna ve işleme Merkezi için Hassas Takım Tutucuları
Tornalama Kater ve Uçları
Frezeleme Takımları ve Uçları
Karbür Delik Delme Udrilleri
CBN ve PKD Uçlar
Cermet Uçlar
Karbür Matkap